Majitel fotbalového klubu Viktoria Plzeň Tomáš Paclík svolal tiskovou konferenci a na ní oznámil, že na mimořádné valné hromadě bude kandidovat na post předsedy Fotbalové asociace České republiky.
"Obešel jsem některé možné kandidáty z prostředí mimo fotbal a všichni odmítli, proto jsem se rozhodl kandidovat sám," oznámil Paclík. "Kandiduji proti panu Peltovi," dodal majitel plzeňského týmu, který podle svých slov chce být ve funkci rok a půl a připravit pozici pro svého případného nástupce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







