Majitel fotbalového klubu Viktoria Plzeň Tomáš Paclík svolal tiskovou konferenci a na ní oznámil, že na mimořádné valné hromadě bude kandidovat na post předsedy Fotbalové asociace České republiky.

"Obešel jsem některé možné kandidáty z prostředí mimo fotbal a všichni odmítli, proto jsem se rozhodl kandidovat sám," oznámil Paclík. "Kandiduji proti panu Peltovi," dodal majitel plzeňského týmu, který podle svých slov chce být ve funkci rok a půl a připravit pozici pro svého případného nástupce.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se