Fotbalisté Sparty čekali dlouhých deset let na výhru v Teplicích. Dočkali se v dohrávce 11. kola ligy, když o jejich vítězství rozhodl po rohovém kopu hlavou Miroslav Slepička, pro kterého to byl první gól po návratu do týmu ze zahraničí.
Sparta po jen půli bránila
Jinak pohled na trávník hlavně ve druhém poločase nenabízel žádný koncert suverénně vedoucího týmu ligy. Pražané po první porážce v tomto ročníku - kdy je v minulém kole porazil na jejich stadionu Liberec 3:0 - mysleli po přestávce hlavně na obranu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









