Prezident UEFA Michel Platini nejásá, že se Paris St. Germain zajímá o Davida Beckhama. Podle bývalého vynikajícího reprezentanta Francie pařížskému klubu nejde tak o fotbalové dovednosti Angličana, ale spíše o jeho marketingové využití.
"Beckham do Paříže? To bude docela vzpruha pro obchody v Paříži," prohlásil Platini v rozhovoru pro stanici RTL. "Mám ho rád jako hráče, ale není už takovým záložníkem, jakým býval," dodal šéf UEFA.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





