Prezident UEFA Michel Platini nejásá, že se Paris St. Germain zajímá o Davida Beckhama. Podle bývalého vynikajícího reprezentanta Francie pařížskému klubu nejde tak o fotbalové dovednosti Angličana, ale spíše o jeho marketingové využití. 

"Beckham do Paříže? To bude docela vzpruha pro obchody v Paříži," prohlásil Platini v rozhovoru pro stanici RTL. "Mám ho rád jako hráče, ale není už takovým záložníkem, jakým býval," dodal šéf UEFA. 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se