Tenistka Petra Kvitová zvládla na Turnaji mistryň v Istanbulu i třetí zápas. Polku Agnieszku Radwaňskou dnes porazila 7:6, 6:3, i když se jí vůbec nevydařil vstup do zápasu, bez ztráty setu vyhrála Červenou skupinu a v sobotním semifinále nastoupí proti Australance Samantě Stosurové.
"Vůbec jsem nedoufala, že skupinu takhle zvládnu, je to neskutečné," řekla Kvitová v rozhovoru na dvorci a poděkovala divákům za podporu. V hledišti se objevily dívky s českými vlajkami namalovanými na obličeji a pokřiky: "Petra, Petra!"
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







