Kvůli horkokrevným divákům nebyl dohrán zápas rumunské fotbalové ligy. Utkání mezi Petrolulem Ploješť a Steauou Bukurešť nejdříve narušil na konci prvního poločasu fanoušek, který vběhl na hřiště a inzultoval stopera soupeře George Galamaze, rozhodčí ale zápas přerušil až poté, když diváci zasáhli brankáře hostů pyrotechnikou.

Steaua vedla v Ploješti krátce před poločasem 1:0 a rozhodčí proti domácím nařídil penaltu. To neunesl divák, který vběhl na trávník a zezadu udeřil pěstzí Glamaze. Sudí pak vyloučil dva hráče hostů, stopera Martinoviče a brankáře Costeu, protože při snaze fanouška chytit agresora kopali.

Čtyřnásobný rumunský reprezentant Galmaz jel rovnou do nemocnice, kromě bolesti si stěžoval i na problémy se sluchem. "Podle vyšetření má zlomenou lícní kost a nebude hrát šest týdnů," uvedl sportovní ředitel bukurešťského týmu Narcis Raducan.

supporter invaded field and hit a player on Petrolul Ploiesti - Steaua Bucuresti 30.10.2011

Sudí nechal zápas pokračovat, ale po dalších incidentech ho nakonec ukončil. Náhradního brankáře Steauy zasáhl bengálský oheň hozený z tribuny a způsobil mu několik vážných popálenin. Policie po zápase zatkla čtyři fanoušky Petrolulu.