Nenastoupit proti Barceloně? I takový problém musel o poločase v souboji se slavným španělským velkoklubem řešit trenér Plzně Pavel Vrba. Plzeňští fotbalisté cítili o přestávce křivdu, když ve 22. minutě přišli o vyloučeného stopera Mariána Čišovského a do poločasu dostali dva góly.

"Někteří hráče neměli chuť nastoupit do druhého poločasu, když viděli, jakým způsobem se zápas vyvíjí. Musel jsem je dávat do kupy a klást jim na srdce, aby si uvědomili, že takové zápasy jsou pro ně obrovskou zkušeností," řekl na tiskové konferenci Vrba. "Hráči jsou frustrovaní, protože se to opakuje," dodal trenér.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se