Nenastoupit proti Barceloně? I takový problém musel o poločase v souboji se slavným španělským velkoklubem řešit trenér Plzně Pavel Vrba. Plzeňští fotbalisté cítili o přestávce křivdu, když ve 22. minutě přišli o vyloučeného stopera Mariána Čišovského a do poločasu dostali dva góly.
"Někteří hráče neměli chuť nastoupit do druhého poločasu, když viděli, jakým způsobem se zápas vyvíjí. Musel jsem je dávat do kupy a klást jim na srdce, aby si uvědomili, že takové zápasy jsou pro ně obrovskou zkušeností," řekl na tiskové konferenci Vrba. "Hráči jsou frustrovaní, protože se to opakuje," dodal trenér.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





