Vystoupí české tenistky na trůn, nebo zůstanou těsně pod vrcholem? V Moskvě Češky hrají finále Fed Cupu proti domácím Ruskám. Zatímco Češky jsou kompletní a trenér Petr Pála měl při nominaci složité rozhodování, Ruskám chybí zraněná Věra Zvonarevová a Maria Šarapovová, která Fed Cup nemá příliš v oblibě.
V první dvouhře nastoupí od 11 hodin Petra Kvitová proti Marii Kirilenkové. "Možná na mne Kirilenkovou nasadili jako černého koně, ale je to už hodně dávno, co jsme spolu hrály," řekla Kvitová, jež má s Kirilenkovou bilanci 0:2 na zápasy. Oba se však hrály před třemi lety.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




