České tenistky se radují po 23 letech z triumfu ve Fed Cupu. Vítězný bod dramatického finále v Moskvě získaly Květa Peschkeová s Lucií Hradeckou, které v rozhodující čtyřhře zdolaly Marii Kirilenkovou s Jelenou Vesninovou 6:4, 6:2. České hráčky ve finále porazily Rusko 3:2.

Hrdinkou fedcupové jízdy týmu kapitána Petra Pály se stala světová dvojka Petra Kvitová, vítězka šesti svých dvouher v letošním ročníku. Ve finále proti Rusku nejdříve zdolala Kirilenkovou a dnes vydřela výhru nad Světlanou Kuzněcovovou.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se