Daniel Kolář ví, jaké to je hrát s maskou na obličeji. Loni na podzim utrpěl plzeňský záložník zlomeninu nosu a pak s maskou musel nastoupit. Dokonce v ní proti Brnu vstřelil i gól. "Mám ji pořád v kabině," řekl Kolář na dnešním srazu fotbalové reprezentace před baráží s Černou Horou.

Něco podobného možná čeká brankáře Petra Čecha, který si o víkendu nešťastně zlomil nos po srážce se spoluhráčem Ashley Colem a o jeho startu se teprve rozhodne. "Není to nic příjemného hrát s maskou," podotkl Kolář.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se