Daniel Kolář ví, jaké to je hrát s maskou na obličeji. Loni na podzim utrpěl plzeňský záložník zlomeninu nosu a pak s maskou musel nastoupit. Dokonce v ní proti Brnu vstřelil i gól. "Mám ji pořád v kabině," řekl Kolář na dnešním srazu fotbalové reprezentace před baráží s Černou Horou.
Něco podobného možná čeká brankáře Petra Čecha, který si o víkendu nešťastně zlomil nos po srážce se spoluhráčem Ashley Colem a o jeho startu se teprve rozhodne. "Není to nic příjemného hrát s maskou," podotkl Kolář.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





