Jsem zpátky, hlásil Tiger Woods hned po svém příletu privátním letadlem do Sydney, kde ho po patnácti letech čeká start na Australian Open. U protinožců také vyhrál svůj poslední turnaj, od té doby ale utekly už dva roky. Dnes je bývalá jednička až 58. hráčem světa a Steve Williams už není jeho kamarád.

Start vítěze 14 majorů je v Austrálii tahákem, spojeným s velkým očekáváním. Po turnaji v Sydney ho čeká v následujícím týdnu v Melbourne Presidents Cup, v němž se utká výběr světa bez evropských hráčů proti týmu USA.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se