Jsem zpátky, hlásil Tiger Woods hned po svém příletu privátním letadlem do Sydney, kde ho po patnácti letech čeká start na Australian Open. U protinožců také vyhrál svůj poslední turnaj, od té doby ale utekly už dva roky. Dnes je bývalá jednička až 58. hráčem světa a Steve Williams už není jeho kamarád.
Start vítěze 14 majorů je v Austrálii tahákem, spojeným s velkým očekáváním. Po turnaji v Sydney ho čeká v následujícím týdnu v Melbourne Presidents Cup, v němž se utká výběr světa bez evropských hráčů proti týmu USA.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





