Brankář Petr Čech už je v Praze a připojil se k národnímu týmu před baráží s Černou Horou. Ukázal svou masku, která by mu měla chránit zlomený nos v utkání. O tom, zda nastoupí, se ale ještě teprve rozhodne.

Petře, jak moc vás bolí nos?
Bolí mě to pořád a ještě nevím, jestli budu moci nastoupit. Maska by mě měla ochránit, ale záleží, abych byl ve stavu, kdy můžu podat stoprocentní výkon.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se