Brankář Petr Čech už je v Praze a připojil se k národnímu týmu před baráží s Černou Horou. Ukázal svou masku, která by mu měla chránit zlomený nos v utkání. O tom, zda nastoupí, se ale ještě teprve rozhodne.
Petře, jak moc vás bolí nos?
Bolí mě to pořád a ještě nevím, jestli budu moci nastoupit. Maska by mě měla ochránit, ale záleží, abych byl ve stavu, kdy můžu podat stoprocentní výkon.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







