Český jezdec Martin Prokop absolvoval v posledním závodě mistrovství světa v rallye premiéru s vozem kategorie WRC. Povedlo se mu to jako čtvrtému Čechovi v historii, v královské třídě by se měl představit i v příští sezóně.
„Tento týden se rozhodne, kolik závodů pojedeme. Nemáme na to jet všechno, ale samozřejmě doufám, že jich bude co nejvíc,“ řekl IHNED.cz Prokop. V Britské rallye ho se speciálem Ford Fiesta RS, se kterým nakonec obsadil přibrzdila páteční nehoda. Za nedokončení etapy dostal penalizaci, která ho odsunula na 22. místo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




