Český jezdec Martin Prokop absolvoval v posledním závodě mistrovství světa v rallye premiéru s vozem kategorie WRC. Povedlo se mu to jako čtvrtému Čechovi v historii, v královské třídě by se měl představit i v příští sezóně.

„Tento týden se rozhodne, kolik závodů pojedeme. Nemáme na to jet všechno, ale samozřejmě doufám, že jich bude co nejvíc,“ řekl IHNED.cz Prokop. V Britské rallye ho se speciálem Ford Fiesta RS, se kterým nakonec obsadil přibrzdila páteční nehoda. Za nedokončení etapy dostal penalizaci, která ho odsunula na 22. místo.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se