Milion korun potřebuje Český svaz pozemního hokeje na to, aby se reprezentační výběr mužů mohl zúčastnit kvalifikačního turnaje o postup na olympijské hry v Londýně 2012. Turnaj se uskuteční od 25. dubna od 6. května v japonské Kakamigaře a svaz na cestu peníze nemá.

Nyní se však zdá, že mu pomůže Český olympijský výbor. "Jednáme s nimi a přístup ČOV je velmi vstřícný," konstatovala generální sekretářka svazu Martina Motshagenová.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se