Milion korun potřebuje Český svaz pozemního hokeje na to, aby se reprezentační výběr mužů mohl zúčastnit kvalifikačního turnaje o postup na olympijské hry v Londýně 2012. Turnaj se uskuteční od 25. dubna od 6. května v japonské Kakamigaře a svaz na cestu peníze nemá.
Nyní se však zdá, že mu pomůže Český olympijský výbor. "Jednáme s nimi a přístup ČOV je velmi vstřícný," konstatovala generální sekretářka svazu Martina Motshagenová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






