Čeští fotbalisté vybojovali v baráži s Černou Horou postup na mistrovství Evropy. Fanoušci v Česku ale nemají jistotu, že turnaj uvidí v televizi.

Problém stále leží ve výši odstupného, které UEFA spolu s Evropskou vysílací unií (EBU) za mistrovství požaduje. "O práva na Euro 2012 máme zájem, ale na druhou stranu máme také určitý cenový limit, do kterého se musíme vejít. Cena je momentálně výrazně vyšší, než si můžeme dovolit," řekl včera Petr Dvořák, ředitel České televize, pro ČTK. Podle zdrojů z České televize by se mělo další kolo jednání uskutečnit v příštím týdnu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se