Hráli doma, po třinácti letech znovu v Austrálii a po třinácti letech doufali v druhé vítězství. Hráči mezinárodního týmu ale v neděli v Melbourne museli s Američany přijmout hořkou porážku, historicky už sedmou. A i když byli domácí golfisté občas považováni za favority, výsledek je očekávaný.

Po čtyřech dnech dalšího úžasného golfového představení se zdá být skoro až bláhové, že si někdo vůbec dovolil pochybovat nad americkým výběrem, který je kvalitativně jednoduše někdy jinde. A i když skóre 19:15 nevypadá až tak jednoznačně, Američané jednoznačnými vítězi jsou. Proč tomu tak je?

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se