Tomáš Berdych zahájil svou cestu Turnajem mistrů porážkou s prvním hráčem světového žebříčku Novakem Djokovičem ze Srbska 6:3, 3:6, 6:7 (3:7). Soupeř sice musel odvracet Berdychův mečbol, ale nakonec z devíti vzájemných zápasů vyhrál už osmý.

Zápas s prvním tenistou světového žebříčku začal český reprezentant výborně. Rychle vedl 3:0 a když se srbský tenista vzpamatoval, už mu to stačilo jen k tomu aby prohrál set 3:6. Ovšem do druhé sady vstoupil lépe Djokovič, který po svém vyhrál i Berdychovo podání a nakonec českému hráči vrátil stejným poměrem porážku z úvodní sady.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se