Druhý tenista světového žebříčku Rafael Nadal skončil po noční prohře 6:7, 6:4 a 3:6 s Jo-Wilfriedem Tsongou už ve skupině londýnského Turnaje mistrů.

"Nehrál jsem dobře. V prvních dvou setech to bylo docela slušné, ale abych vyhrál takový zápas, musel bych předvést něco extra. A to se mi nepovedlo," řekl Nadal. "Jo si postup do semifinále zasloužil víc než já," uznal pětadvacetiletý Španěl.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se