Tomáš Berdych si finále Turnaje mistrů nezahraje. V semifinále vypadl s Francouzem Jo-Wilfriedem Tsongou. První set získal Tsonga poměrně jasně 6:3, ve druhé sadě Berdych bojoval. Oba hráči si vzali podání a skóre bylo 5:5. Poté ale francouzský hráč opět prolomil podání Tomáše Berdycha a nakonec koncovku zvládl.
Ve finále se tedy utká dvojice Tsonga - Federer. Podle slov Tomáše Berdycha je na Turnaji mistrů švýcarský tenista téměř k neporažení, ale možná se najde někdo, kdo to zvládne. Bude to Tsonga?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



