Tomáš Berdych si finále Turnaje mistrů nezahraje. V semifinále vypadl s Francouzem Jo-Wilfriedem Tsongou. První set získal Tsonga poměrně jasně 6:3, ve druhé sadě Berdych bojoval. Oba hráči si vzali podání a skóre bylo 5:5. Poté ale francouzský hráč opět prolomil podání Tomáše Berdycha a nakonec koncovku zvládl.

Ve finále se tedy utká dvojice Tsonga - Federer. Podle slov Tomáše Berdycha je na Turnaji mistrů švýcarský tenista téměř k neporažení, ale možná se najde někdo, kdo to zvládne. Bude to Tsonga?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se