Už dnes po 18. hodině se fotbalová reprezentace dozví své soupeře na mistrovství Evropy, které příští rok pořádá Polsko a Ukrajina. Los proběhne v Kyjevě. Češi budou nasazení ve čtvrtém koši společně s Francií, Dánskem a Irskem. Kombinace týmů uz ostatních košů mohou vytvořit skupinu mimořádně těžkou, ale také hratelnou.

"Nikdy si nikoho nepřeji. Raději bych hrál na Ukrajině, ale soupeři jsou mi jedno. V pátek se to vylosuje a nemá cenu se tím nyní zabývat," řekl reprezentační záložník Tomáš Hübschman z ukrajinského týmu Šachtar Doněck.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se