Zdá se toto spojení se jménem Straka překvapivé? Možná, ale neméně překvapivé bylo koučovo vysvětlení sobotní prohry. "Hráči potřebují pauzu, nemají z čeho brát. Kondičně na tom nejsou dobře," pravil.

Samozřejmě mimo jiné. Straka hovořil také o individuálních chybách před inkasovanými brankami. O neproměněných šancích, které mohly vést ke gólu, a pak by to prý byl jiný zápas. Mluvil rovněž o ne zcela zvládnuté taktice, zvlášť ve středu hřiště. Pak ale řekl onu větu o kondici.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se