Loňský mistr světa skifař Ondřej Synek a současná světová šampionka ve stejné veslařské disciplině Miroslava Knapková se vydají na vodu až někdy v polovině března, ale přípravu na olympijské hry zahájili už před měsícem. Dnes se v Arkádách v Praze na Pankráci představili v roli mikuláše a anděla, aby dětem rozdávali dárky a zároveň pomohli v charitativní akci Děti dětem.

"S vodou jsem se sice už setkal, ale jen v plaveckém bazénu. Jinak trénuji hlavně v posilovně a na trenažeru, tedy na suchu. Příští týden se vydám do hor, kde snad budu moci nejen chodit, ale i lyžovat. Za sněhem se vydám po Novém roce ještě jednou, do zahraničí za teplem však nepojedu, soustředění mi nevyhovuji,“ přiznal Synek, který říká, že v přípravě na olympiádu se toho už moc vymyslet nedá. „Musím však být opatrný na lyžích, jezdit s respektem, neriskovat," dodává skifař.

Zbývá vám ještě 40 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se