Tévez má v Manchesteru City smlouvu až do sezóny 2013/2014, ale v klubu se znelíbil po sporech s trenérem Mancinim a vedení klubu. Podle Gazzetta dello Sport ho proto Manchester pustí v zimě do AC Milán.

"Ano, City nám dal souhlas k jednání s hráčovým agentem, ale Tévez je pořád hráčem City," citoval italský deník Gallianiho. Ten zároveň prozradil, že příchod útočníka je v zimním přestupním období prioritou poté, co vypadl z kádru po operaci srdce Antonio Cassano.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se