Tévez má v Manchesteru City smlouvu až do sezóny 2013/2014, ale v klubu se znelíbil po sporech s trenérem Mancinim a vedení klubu. Podle Gazzetta dello Sport ho proto Manchester pustí v zimě do AC Milán.
"Ano, City nám dal souhlas k jednání s hráčovým agentem, ale Tévez je pořád hráčem City," citoval italský deník Gallianiho. Ten zároveň prozradil, že příchod útočníka je v zimním přestupním období prioritou poté, co vypadl z kádru po operaci srdce Antonio Cassano.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





