Viktoria Plzeň skončila fotbalový rok 2011 remízou se slavným AC Milán a postupem do Evropské ligy. Ač branku nevstřelil, velkou měrou jí k tomu pomohl záložník Václav Pilař.

Po boji jste nakonec proti Milánu brali bod za remízu 2:2. Je to hodně, nebo málo?
Nechtěli jsme s Milánem prohrát, tím spíše, když jsme měli v první půli takové šance. Na začátku druhého poločasu jsme dvakrát zbytečně ztratili balon a inkasovali, ale naštěstí jsme měli skvělý závěr.

Ve druhém poločase jste dvakrát inkasovali, jak se vám potom hrálo?
Proti Milánu je to těžké dohánět dvougolové manko, ale po našem prvním gólu nás to trochu napumpovalo šťávičkou. Chtěli jsme si vytvořit ještě nějakou standardku, nakonec se nám to podařilo a srovnali jsme.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se