Nový majitel stadionu na Bazalech Libor Adámek tu chce zachovat fotbal. Jinou variantu si nepřipouští. Ovšem plánuje, že by přestavbu Bazalů mělo zaplatit město, a to na podobné investice podle slov ostravského primátora Petra Kajnara nemá v současné době peníze.
"Máme o miliardu nižší rozpočet než v roce 2008. Momentálně o investici do Bazalů nemůžeme uvažovat," řekl HN primátor Kajnar.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





