Nový majitel stadionu na Bazalech Libor Adámek tu chce zachovat fotbal. Jinou variantu si nepřipouští. Ovšem plánuje, že by přestavbu Bazalů mělo zaplatit město, a to na podobné investice podle slov ostravského primátora Petra Kajnara nemá v současné době peníze.

"Máme o miliardu nižší rozpočet než v roce 2008. Momentálně o investici do Bazalů nemůžeme uvažovat," řekl HN primátor Kajnar.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se