K prodeji Bazalů vše směřovalo. To, že přijde tato chvíle, bylo jasné dlouhodobě, jen jsme ji posouvali nejdál, co to šlo. To říká v rozhovoru pro HN Tomáš Petera, majitel Baníku Ostrava, k prodeji tradičního stadionu Baníku společnosti SMK Reality Invest ostravského podnikatele Libora Adámka.

„Už při našem vstupu stadion nesplňoval parametry, abychom dostali licenci. Hned poté jsme museli investovat desítky milionů, abychom tam mohli hrát. Potom jsme prodloužili životnost Bazalů společně s městem před dvěma lety, kdy jsme dodělali vyhřívání. Tím jsme už ale vyčerpali všechny možnosti, jak „komatický“ stav Bazalů posouvat dál, říká Petera pro HN.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se