„Teď se snad ani nechci bavit o golfu. Všechno je v …,“ ohlédl se za druhou rundou první Čech v historii ve třetím kole q-school. „Začínal jsem druhé kolo z desáté jamky. První devítka nebyla nic moc, plus jedna, ale pořád to šlo,“ konstatoval Tintěra.
Pohroma přišla až na druhé devítce. Přesněji řečeno na jedenácté jamce. „Rozhodoval jsem se mezi pětkou a šestkou holí, caddie mi poradil pětku, ale rána byla dlouhá a následoval double,“ popsal první zaváhání.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




