Brankář Chelsea Petr Čech si pochvaluje důležitou výhru 2:1 nad vedoucím celkem Premier League. Manchester City prohrál poprvé v této sezóně anglické ligy. A rázem má dva body za zády konkurenční United, šanci cítí i Chelsea.

„Náskok City jsme snížili na sedm bodů, takže jsme zase zpátky ve hře. Na druhé United ztrácíme pět bodů a myslím, že jsme oba Manchestery dostali pod tlak. Byl to pro nás strašně důležitý zápas a potřebovali jsme ho vyhrát. Uvidíme, co s nimi udělá první porážka v soutěži,“ komentoval Čech na svých stránkách výhru 2:1.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se