PSG v létě utrácelo po Manchesteru City nejvíc ze všech klubů v Evropě, ale peníze zatím úspěch nepřinesly. Kouč Antoine Kombouare dostal za 40 milionů eur třeba Argentince Javiera Pastoreho, z Juventusu přišel Mohamed Sissoko, kapitán Uruguaye Diego Lugano či Jeremy Menez z AS Řím.
Jenže tým se zatím trápí. Alespoň v Evropské lize, kde končí už po podzimu. Ze skupiny F jdou dál Athletic Bilbao a Salcburk, který se před PSG dostal díky lepším vzájemným zápasům.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





