Raketový vstup do utkání a blesková branka Petra Průchy už v páté vteřine k vítězství nevedly. Češi se v dalším průběhu zápasu prosadit nedokázali a podlehli severskému soupeři 1:2. "Ono vždycky, jak dáte brzo prvního góla, tak je to ošidné. Navíc když dáte jen jeden gól, nemůžete vyhrát," hodnotil po utkání zklamaný trenér Hadamczik.
"Když doma prohrajete o jeden gól, tak vás to o to víc mrzí, protože jsme tam na konci při power play šance měli," pokračoval Hadamczik.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






