Raketový vstup do utkání a blesková branka Petra Průchy už v páté vteřine k vítězství nevedly. Češi se v dalším průběhu zápasu prosadit nedokázali a podlehli severskému soupeři 1:2. "Ono vždycky, jak dáte brzo prvního góla, tak je to ošidné. Navíc když dáte jen jeden gól, nemůžete vyhrát," hodnotil po utkání zklamaný trenér Hadamczik.

"Když doma prohrajete o jeden gól, tak vás to o to víc mrzí, protože jsme tam na konci při power play šance měli," pokračoval Hadamczik.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se