Nejatraktivnější dvojici, alespoň podle svého věhlasu, v osmifinále Ligy mistrů utvořily AC Milán a Arsenal, za nějž hraje český reprezentační kapitán Tomáš Rosický. Rozhodl o tom dnešní los ve švýcarském Nyonu.
Arsenal se s Milánem ve stejné fázi Ligy mistrů potkal před čtyřmi lety a po remíze 0:0 v Londýně a výhře 2:0 v Miláně postoupil dál anglický celek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







