Fotbalisté Manchesteru City porazili ve šlágru 16. kola anglické ligy Arsenal 1:0 a udrželi si na prvním místě tabulky dvoubodový náskok před městskými rivaly United. Těm se i navzdory dobrému výkonu brankáře Radka Černého podařilo porazit Queens Park Rangers 2:0.

Arsenal, na jehož lavičce strávil celé utkání český záložník Tomáš Rosický, přijel na stadion lídra soutěže v dobré formě, v lize neprohrál v posledních osmi kolech. Zato City ztratilo svůj poslední zápas na hřišti Chelsea a "Kanonýrům" nedalo v domácí soutěži gól víc než dva roky.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se