Fotbalisté Manchesteru City porazili ve šlágru 16. kola anglické ligy Arsenal 1:0 a udrželi si na prvním místě tabulky dvoubodový náskok před městskými rivaly United. Těm se i navzdory dobrému výkonu brankáře Radka Černého podařilo porazit Queens Park Rangers 2:0.
Arsenal, na jehož lavičce strávil celé utkání český záložník Tomáš Rosický, přijel na stadion lídra soutěže v dobré formě, v lize neprohrál v posledních osmi kolech. Zato City ztratilo svůj poslední zápas na hřišti Chelsea a "Kanonýrům" nedalo v domácí soutěži gól víc než dva roky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




