Výmysly pana Vaňka – tak v České televizi mluvil o zájmu majitelů extraligových klubů uzavřít soutěž reprezentační trenér Alois Hadamczik. Generální manažer klubu HC Energie Karlovy Vary Miroslav Vaněk dlouho mlčel, až teď vydal k celé věci prohlášení. Píše v něm například, že Hadamczik využívá média k pomstě za to, že jej APK nepodpořila jako reprezentačního kouče.
Vaňkovi vadí Hadamczikovo chování a hodlá proti osočení své osoby bojovat na svazové půdě. "Již jsem požádal předsedu ČSLH, pana Krále, aby se na nejbližším zasedání výkonného výboru tento orgán výroky pana Hadamczika zabýval," oznámil Vaněk.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







