Výmysly pana Vaňka – tak v České televizi mluvil o zájmu majitelů extraligových klubů uzavřít soutěž reprezentační trenér Alois Hadamczik. Generální manažer klubu HC Energie Karlovy Vary Miroslav Vaněk dlouho mlčel, až teď vydal k celé věci prohlášení. Píše v něm například, že Hadamczik využívá média k pomstě za to, že jej APK nepodpořila jako reprezentačního kouče.

Vaňkovi vadí Hadamczikovo chování a hodlá proti osočení své osoby bojovat na svazové půdě. "Již jsem požádal předsedu ČSLH, pana Krále, aby se na nejbližším zasedání výkonného výboru tento orgán výroky pana Hadamczika zabýval," oznámil Vaněk.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se