Čtyřiadvacetiletý záložník Cesc Fabregas v rozhovoru pro televizi Sky Sports News přiznal, že uvažuje o návratu do Arsenalu, který v létě po osmi letech opustil, aby mohl hrát za klub, kde fotbalově vyrůstal - Barcelonu.

"Určitě nechci hrát nikde jinde než za Arsenal či Barcelonu," řekl jasně Fabregas. "Doufám, že v mém současném působišti zůstanu co nejdéle, snad tu i ukončím kariéru. Ale pokud bych měl někam přestoupit, tak jedině zpět do Arsenalu."

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se