Na dnešním už 17. ročníku Vánočního turnaje fotbalových internacionálů v pražském Edenu oblékl dres Slavie i její bývalý dlouholetý hráč Vladimír Šmicer, v současnosti manažer české reprezentace. A protože jeho svěřenci nebudou v červnu příštího roku chybět na mistrovství Evropy, stočil se rozhovor k tomuto šampionátu.

Jaký bude program českého týmu v prvních pěti měsících?
Už 29. února vybojujeme v Irsku první a zároveň také poslední přípravný zápas před šampionátem. Potom se sejdeme až v květnu. Dvacátého odjedeme na týdenní soustředění poblíž rakouského Grazu, potom krátce zůstaneme v Praze a 3. června už zamíříme do Wroclavi, kde o pět dní později nastoupíme k zahajovacímu střetnutí proti Rusku.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se