Už 26. Silvestrovské derby fotbalových internacionálů pražských „S“ vyhrála Sparta 3:1. Letenští nastoupili s Řepkou, Blažkem a dalšími bývalými hráči národního mužstva, což bylo na jejich výkonu znát. V první půli skórovali Lokvenc a Baranek, který po přestávce zvýšil na 3:0. Čestný úspěch Slavie zaznamenal Kuka. Utkání veteránů, tedy hráčů nad 50 let, skončilo divokou remízou 9:9.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





