Už 26. Silvestrovské derby fotbalových internacionálů pražských „S“ vyhrála Sparta 3:1. Letenští nastoupili s Řepkou, Blažkem a dalšími bývalými hráči národního mužstva, což bylo na jejich výkonu znát. V první půli skórovali Lokvenc a Baranek, který po přestávce zvýšil na 3:0. Čestný úspěch Slavie zaznamenal Kuka. Utkání veteránů, tedy hráčů nad 50 let, skončilo divokou remízou 9:9.

 

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se