Napřesrok se na Vysočině uskuteční mistrovství světa a že bude nadcházející generálka přínosná i pro Čechy, o tom svědčí případ trenéra ženského družstva Jindřicha Šikoly. Při pondělním nočním příjezdu na místo dvě hodiny bloudil kolem Nového Města, než vůbec trefil. Že při tom svým vozem srazil divoké prase, pikanterii situace podtrhává.
"Tratě jsou velmi těžké," ohlásila reprezentantka Veronika Vítková, ale beze známky obav či rozladění. "Já mám radši, když je trať kopcovitá, než když jsou na ní dlouhé roviny. Tam nejvíc ztrácím."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






