Obránce Plzně David Bystroň měl pozitivní dopingový test, což potvrdily výsledky B-vzorku, které ve čtvrtek dorazily z rakouských laboratoří do Plzně. Bystroň měl dopingový nález po utkání Ligy mistrů v Minsku proti Borisovu.

Podrobnější informace ale plzeňský klub zatím nemá. "Informace ze strany UEFA obsahovala pouze toto krátké oznámení s tím, že podrobná analýza dorazí v příštím týdnu. Zhruba ve stejném termínu budeme očekávat také informace o dalším postupu včetně termínu disciplinárního řízení," uvedl v tiskové zprávě tiskový mluvčí Plzně Pavel Pillár.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se