Obránce fotbalové Plzně David Bystroň zůstává po potvrzení dopingu mimo tým. "David má individuální plán. Měl by být doma v Ostravě a plnit ho. V kontaktu s ním a jeho zastupující agenturou je management klubu," řekl serveru IHNED.cz tiskový mluvčí Plzně Pavel Pillár.

Bystroň měl pozitivní dopingový test po utkání Ligy mistrů v Minsku proti Borisovu, což potvrdily i výsledky B-vzorku, které ve čtvrtek dorazily do Plzně z rakouských laboratoří.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se