Obránce fotbalové Plzně David Bystroň zůstává po potvrzení dopingu mimo tým. "David má individuální plán. Měl by být doma v Ostravě a plnit ho. V kontaktu s ním a jeho zastupující agenturou je management klubu," řekl serveru IHNED.cz tiskový mluvčí Plzně Pavel Pillár.
Bystroň měl pozitivní dopingový test po utkání Ligy mistrů v Minsku proti Borisovu, což potvrdily i výsledky B-vzorku, které ve čtvrtek dorazily do Plzně z rakouských laboratoří.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






