Fotbaloví fanoušci bojují proti vysokým cenám vstupenek. Část příznivců Plzně hodlá bojkotovat domácí utkání Evropské ligy proti Schalke, o víkendu protestovali v Hamburku fandové Dortmundu.

Schalke za 1200 až 2000 korun. Takovou cenu stanovil plzeňský klub na souboj play-off se slavným německým týmem, který navíc Západočeši přivítají na zrekontruovaném stadionu ve Štruncových sadech. Skalní fanoušci ze skupiny Ultraside jsou ale nespokojeni a chystají bojkot.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se