Fotbaloví fanoušci bojují proti vysokým cenám vstupenek. Část příznivců Plzně hodlá bojkotovat domácí utkání Evropské ligy proti Schalke, o víkendu protestovali v Hamburku fandové Dortmundu.
Schalke za 1200 až 2000 korun. Takovou cenu stanovil plzeňský klub na souboj play-off se slavným německým týmem, který navíc Západočeši přivítají na zrekontruovaném stadionu ve Štruncových sadech. Skalní fanoušci ze skupiny Ultraside jsou ale nespokojeni a chystají bojkot.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





