Po patnáctizápasovém trestu Yablonski coby kapitán naskočil na led čechovské arény osmkrát, na ledě strávil něco málo přes šest minut. Ve druhé třetině se nechal dvakrát zbytečně vyloučit, což Lev v přesilovkách dvakrát potrestal brankou. Ve třetí třetině nehrál vůbec.
„Kouč to rozhodl správně. Máme pár lajn, které umí dávat góly, přednost dostali jiní,“ odmítal, že by byl ze své absence na kluzišti rozmrzelý. Se svou rolí v týmu je vyhlášený násilník smířený a spokojený.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





