Po patnáctizápasovém trestu Yablonski coby kapitán naskočil na led čechovské arény osmkrát, na ledě strávil něco málo přes šest minut. Ve druhé třetině se nechal dvakrát zbytečně vyloučit, což Lev v přesilovkách dvakrát potrestal brankou. Ve třetí třetině nehrál vůbec.

„Kouč to rozhodl správně. Máme pár lajn, které umí dávat góly, přednost dostali jiní,“ odmítal, že by byl ze své absence na kluzišti rozmrzelý. Se svou rolí v týmu je vyhlášený násilník smířený a spokojený.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se