Ze snu o titulu už procitli, ligovou sezonu se snaží zachránit alespoň tím, že se dostanou do Ligy mistrů. A i to je pro ně velmi těžké zadání. Je reálné, že na dva giganty z trojice Chelsea, Arsenal a Liverpool místo mezi evropskou smetánkou nezůstane.

Premier League po 23 kolech vévodí dva týmy z Manchesteru, United i City zatím nasbírali 54 bodů. S pětibodovým mankem za nimi stojí Tottenham, který drží třetí místo, zajišťující přímý postup do Ligy mistrů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se