Ze snu o titulu už procitli, ligovou sezonu se snaží zachránit alespoň tím, že se dostanou do Ligy mistrů. A i to je pro ně velmi těžké zadání. Je reálné, že na dva giganty z trojice Chelsea, Arsenal a Liverpool místo mezi evropskou smetánkou nezůstane.
Premier League po 23 kolech vévodí dva týmy z Manchesteru, United i City zatím nasbírali 54 bodů. S pětibodovým mankem za nimi stojí Tottenham, který drží třetí místo, zajišťující přímý postup do Ligy mistrů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





