K loňskému finále v Rusku přirovnává tenistka Petra Kvitová nadcházející zápas prvního kola Fed Cupu s Německem. Ve Stuttgartu má český tým v osobě wimbledonské vítězky Kvitové silnou zbraň, ale na pozici dvojky je domácí výběr žebříčkově silnější stejně jako v Moskvě.
"Kdyby tohle bylo finále, tak nikdo neřekne ani půl slova," řekla Kvitová po dnešním losu k zápasu s Němkami. V sobotu ji čeká Julia Görgesová, 21. v žebříčku WTA, předtím světová čtrnáctka Sabine Lisická bude hrát s Ivetou Benešovou (49.). "Můžeme to brát jako dost těžký zápas," uvedla druhá hráčka světa.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





