K loňskému finále v Rusku přirovnává tenistka Petra Kvitová nadcházející zápas prvního kola Fed Cupu s Německem. Ve Stuttgartu má český tým v osobě wimbledonské vítězky Kvitové silnou zbraň, ale na pozici dvojky je domácí výběr žebříčkově silnější stejně jako v Moskvě.

"Kdyby tohle bylo finále, tak nikdo neřekne ani půl slova," řekla Kvitová po dnešním losu k zápasu s Němkami. V sobotu ji čeká Julia Görgesová, 21. v žebříčku WTA, předtím světová čtrnáctka Sabine Lisická bude hrát s Ivetou Benešovou (49.). "Můžeme to brát jako dost těžký zápas," uvedla druhá hráčka světa.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se