Skotský tenista Andy Murray neskrývá spokojenost ze spolupráce s novým trenérem. Světovou čtyřku od ledna vede rodák z Ostravy Ivan Lendl. Tenisová legenda má Skota dovést k vysněnému vítězství na turnaji velké čtyřky.
"Před Australian Open jsem s Ivanem strávil pět dní a cítil jsem obrovské zlepšení," řekl v rozhovoru s BBC Murray. Na prvním grandslamu sezony vypadl v pětisetové bitvě plné zvratů v semifinále s pozdějším vítězem Novakem Djokovičem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







