Skotský tenista Andy Murray neskrývá spokojenost ze spolupráce s novým trenérem. Světovou čtyřku od ledna vede rodák z Ostravy Ivan Lendl. Tenisová legenda má Skota dovést k vysněnému vítězství na turnaji velké čtyřky.

"Před Australian Open jsem s Ivanem strávil pět dní a cítil jsem obrovské zlepšení," řekl v rozhovoru s BBC Murray. Na prvním grandslamu sezony vypadl v pětisetové bitvě plné zvratů v semifinále s pozdějším vítězem Novakem Djokovičem.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se