Obvodní soud pro Prahu 10 se bude znovu zabývat kauzou přestupu hráčů z fotbalového klubu Bohemians 1905. Pražský městský soud totiž zrušil bývalému řediteli klubu Lukáši Přibylovi a předsedovi dozorčí rady Petru Svobodovi podmíněné tresty, které jim obvodní soud loni v září vyměřil, a případ mu vrátil k novému projednání. Vyplývá to z informací o průběhu řízení zveřejněných na internetu. Žalobci muže viní z poškození věřitele, pokus k tomuto činu a porušení povinnosti v insolvenčním řízení. Oba muži obvinění odmítají.

"Soud rozhodoval v neveřejném zasedání," řekla ČTK mluvčí městského soudu Martina Lhotáková. Více však rozhodnutí komentovat odmítla s odůvodněním, že výsledek jednání nebyl doručen účastníkům řízení.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se