Obvodní soud pro Prahu 10 se bude znovu zabývat kauzou přestupu hráčů z fotbalového klubu Bohemians 1905. Pražský městský soud totiž zrušil bývalému řediteli klubu Lukáši Přibylovi a předsedovi dozorčí rady Petru Svobodovi podmíněné tresty, které jim obvodní soud loni v září vyměřil, a případ mu vrátil k novému projednání. Vyplývá to z informací o průběhu řízení zveřejněných na internetu. Žalobci muže viní z poškození věřitele, pokus k tomuto činu a porušení povinnosti v insolvenčním řízení. Oba muži obvinění odmítají.
"Soud rozhodoval v neveřejném zasedání," řekla ČTK mluvčí městského soudu Martina Lhotáková. Více však rozhodnutí komentovat odmítla s odůvodněním, že výsledek jednání nebyl doručen účastníkům řízení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



