Pokud chtěli fotbalisté Schalke zamaskovat před Plzní všechny své přednosti, dokonale se jim to povedlo. Jenže to záměr Schalke ve šlágru víkendu v německé lize jistě nebyl, vždyť po porážce 0:3 v Mönchengladbachu kleslo na čtvrtou příčku a na vedoucí Dortmund ztrácí už pět bodů.
Klub z Gelsenkirchenu spadl z vítězné vlny, na níž se nesl po úvodních dvou jarních výhrách. Po minulé domácí remíze s Mohučí přišel v Mönchengladbachu propadák. A už ve čtvrtek hraje Schalke v Plzni zápas play-off Evropské ligy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







