Čechoameričanka Jessica Korda se dva týdny před svými devatenáctými narozeninami dočkala titulu v profesionální kariéře, na kterou se vydala loni. Vyhrála Australian Open, první turnaj nové sezony americké LPGA Tour.
V Royal Melbourne Golf Clubu vedla už po třetím kole a v nedělním čtvrtém si zprvu počínala výborně. Její skóre postupně kleslo na sedm ran pod par, ale double bogey na deváté jamce odstartovalo její potíže. Po denním výsledku 74 ran (jedna rána nad par) skončila s celkovým skóre +3. Stejné ovšem mělo dalších pět hráček.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





