František Čermák v posledním zápasu prvního kola Davis Cupu podlehl Simone Bolellimu ve dvou setech dvakrát 4:6. Českému družstvu to však vadit příliš nemusí, protože už po sobotní čtyřhře měli jistý postup do čtvrtfinále.
Čermák si v 35 letech odbyl singlovou premiéru v Davisově poháru. V soutěži o "salátovou mísu" si celkově zahrál podruhé a ani tentokrát se nedočkal výhry. V předešlém zápase prohrál v roce 2005 po boku Leoše Friedla čtyřhru proti Německu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





