Když v 86. minutě vytasil rozhodčí Stephane Lannoy žlutou kartu, věděl plzeňský kapitán Pavel Horváth, že je zle. Hned mu blesklo hlavou, že si odvetu proti Schalke v play-off Evropské ligy v Gelsenkirchenu nezahraje. „Byl jsem opravdu naštvaný,“ ucedil Horváth po prvním měření sil Plzně se Schalke, které skončilo remízou 1:1.
Horváth šel do souboje se záložníkem Schalke Jermainem Jonesem, který byl u míče dříve a předkopl si ho dopředu. Jones poté přepadl přes vystrčenou Horváthovu nohu. „Ještě jsem nohou uhýbal, ani jsem ho pořádně netrefil,“ popisoval plzeňský kapitán ze svého pohledu nešťastný zákrok. „Říkal jsem to i rozhodčímu, ale to je o ničem. Mrzí mě, že nemůžu hrát. Dám si kolu a buřta a budu fandit,“ dodal rozmrzele.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





