Nebývalo zvykem, aby si fotbalová Slavia kladla za cíl skončit „jen“ v horní polovině tabulky. Před začátkem jarní části sezony ale takové plány má. Slavia se v klidném středu tabulky, z něhož má daleko k pohárům i sestupu, chce připravovat na další sezonu. „Chceme dávat šanci mladým. Hráči tady jsou si dobře vědomi, o co nám jde,“ říká trenér Slavie František Straka.

Jak jste spokojen se zimní přípravou?
S přípravou jsem maximálně spokojený, byla podle mého gusta. Hráči si byli velice dobře vědomi toho, kde máme deficity a podle toho se také chovali. Uvidíme, jak to na jaře převedeme na hřiště.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se