Tomáš Řepka má za sebou premiéru na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích. Na jeho první domácí zápas se přišlo podívat 3682 diváků a České Budějovice porazily Bohemians 3:1. Za Řepkou na jih Čech přijely i desítky sparťanských fanoušků.

Jak jste si užil premiérový zápas v domácím prostředí v Českých Budějovicích?

Jsem samozřejmě šťastný. Vyhráli, jsme, to je důležité. Je škoda, že nevydrželo počasí a trochu tím utrpěl fotbal. Účel to ale splnilo a na krásném terénu bychom možná tolik nevyhráli, i když to říkám trochu ze srandy.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se